Okul Kurucu Temsilcisi

Merhabalar,

Sahakyan-Nunyan Okulu’na yaptığınız ziyarette siz değerli ailemize ve en kıymetliniz olan değerli çocuğumuza Merhaba.. Hoş geldiniz...

Yarının büyükleri olacak çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak arzusu hiç bitmeyen heyecanımızı daha da arttırıyor.

Çocuklarımız en değerli varlıklarımız, bir ailenin en değerli hazinesi. Eğitim ve öğretim,  geleceğimiz olacak nesiller üzerinde etkisinin ne kadar büyük ve önemli olduğunun biliyoruz. Bu nedenledir ki yaptığımız işi en iyi şekliyle ve layıkıyla yapabilmek en büyük çabamızdır. Deneyim, sıkı çalışmalar ve araştırmalar sonucu eğitim kadromuzun hazırladığı özgün Eğitim Programımızın yanı sıra; çocuklarımızın sosyal alandaki yeteneklerinin ortaya çıkartacak ve geliştirecek programlarımızı da geliştirdik.

Bütün bunları yaparken her çocuğun farklı olduğunu unutmadık. Çocuklarımız için hazırladığımız bu özgün programla her çocuğumuzun güçlü ve gelişmesi gereken yönlerini tespit ederek bireysel gelişim olanakları sağladık.

Yenilikçi ve çağdaş değerlere, sahip çıkan bir okul olarak aldığımız tüm kararlara ailelerimizi dahil ettik ve birlikte aynı hedefe koştuk.

Uzman Eğitim kadromuz ile çocuklarımızla ve ailelerimizle nice eğitim döneminde güldük, oynadık, gezdik, araştırdık, çalıştık, öğrendik, öğrettik.. ve haklı olarak; Sahakyan-Nunyan olduk.
Hepimizin de bildiği gibi “Başarı İçin Doğru Yerden başlamak gerekir”.

Sizleri de Sahakyan Nunyan ailesine dahil etmekten ve aramızda görmekten mutluluk duyarız…

 

                                                                                                 Dr. Aret KARABULUT

                                                                                               Okul Kurucu Temsilcisi